Nimelised beebitekid
Little me väga pehme beebitekk on mõõtudega 95 cm × 70 cm. Tekki saab kasutada uinakuteks, lisa tekina külmal ajal või vankris. Fliis teeb teki kohevaks ja kergeks, seega reisile või sõidule kaasa võtmiseks ideaalne! Tekk on valmistatud 100% puuvillasest kangast ning seest poolt väga pehmest ja kergest Wellness fliisist, mis on beebile soe ja muudab uinaku eriti mõnusaks!

Valik erinevate värvidega! ♡

NB! Hetkel saadaval hele roosa, tume roosa, tumedam hele sinine, hallikas roheline, roheline, sinepi kollane ning hele hall. Need värvid on kõik väga ilusad valge nime tikandiga :)

Hooldus: Õrn masinpesu 40 kraadi juures

Mõõtmed: 95 x 70 cm

Materjal: 100% puuvill ja Wellness fliis

ÖKO-TEX® STANDARD
Nimed tikib tekile kohalik väikeettevõtja Läänemaalt :) https://www.facebook.com/lkembroidery

Hind:
Nimega tekk 31.99 EUR 
Nimi+kuupäev tekile 36.99 EUR
Nimi+kuupäev+kaal & pikkus 38.99 EUR

Kui tellid nimega teki, siis kirjuta ostukorvis kommentaaridesse andmed, mis tekile tulevad. Kirjuta kindlasti ka juurde, kas soov on kirjatähtedes või trükitähtedes tikkida! Kontrolli kindlasti andmed veelkord ennem ostu sooritamist, et tekile õiged andmed tuleksid. Nimed tikime valge niidiga. Kui ei ole märgitud, kas nime soov kirja- või trükitähtedega, siis trükime kirjatähtedega. Kui on erisoove, siis anna märku! :)

Tekk valmib käsitööna ning seoses tekkide tikkimisse saatmisega või teki saatmisega natukene rohkem aega minna. Kuskil 3-10 päevaga võiks arvestada. Kui Sul on tellimusega kiire, siis võta meiega ühendust ja saame ehk laheduse leida :)

P.s. Little me fliisist teki saab ka nimeta osta siit. 
Pole saadaval